HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

GÜMRÜKLEME Her türlü ithalat ve ihracat işlerinizde komple çözümler sunmayı hedefleyen Tunçtürk Lojistik, birlikte çalıştığı insanların gümrükleme gereksinimlerini de kendi bünyesinde çözebilmektedir. Dolaşım belgelerinin hazırlanması İthalat / İhracat işlemlerinin takibi Dış Ticaret işlemlerinin takibi Menşe tespitleri ve gümrükleme Transit Gümrük Rejimi işlemleri Geçici İthalat işlemleri Gümrüklü Antrepo hizmetleri Serbest Bölge işlemleri LOJİSTİK Tunçtürk Lojistik, Kuzey Kıbrıs'ta lojistik alanında doğru zamanda, uygun fiyat politikası ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Tunçtürk Lojistik, Türkiye'den tüm dünyaya ve tır taşımacılığı ve parsiyel kargo hizmeti vermektedir. Sunduğumuz Hizmetler: Parsiyel ve komple yüklemeler Tüm Avrupa'ya düzenli sevkiyat Deneyimli ve uzman kadro Hızlı, güvenli, ekonomik taşıma Profesyonel operasyon departmanı ile hızlı bilgi akışı Kapıdan kapıya teslimat Askılı tekstil ve ADR (Tehlikeli Madde) taşımacılığı Proje taşımacılığı.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Tunçtürk Lojistik, Asya ve Avrupa iş ortakları ile beraber birçok dünya limanından tüm dünya limanlarına ve kapıdan kapıya komple (FCL) ve parsiyel (LCL) yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Sunduğumuz Hizmetler: Komple ithalat ve ihracat konteyner taşımacılığı Parsiyel ithalat ve ihracat yük taşımacılığı Özel ekipman (Askılı / Open Top / Flat Rack / Reefer) yüklemeleri Tehlikeli Madde Taşımacılığı Proje Taşımacılığı Gemi – Tır ve Gemi – Uçak Kombine Taşımacılığı Kapıdan kapıya yük teslimi Türkiye aktarmalı transit taşımalar.